Hotel

Magiczne Miejsce

Miejscowość Nadrzecze k. Biłgoraja jest miejscem magicznym; to właśnie tu nad rzeką, wśród lasów, w pięknej okolicy znajduje się Zajazd Nadrzecze. Gościnę znajdzie tu każdy, kto zechce zawitać w te strony. Nie trudno w takiej uroczej okolicy i malowniczej atmosferze wypocząć i cieszyć się relaksem na łonie natury.

POŁOŻENIE

Malownicze Nadrzecze

Położony malowniczo Zajazd to także wspaniałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, bankietu, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych dla firm i przedsiębiorstw.

KUCHNIA

Lokalne przysmaki

Odwiedzając Zajazd Nadrzecze mogą Państwo zachwycić się wspaniała kuchnią. Każdy posiłek przygotowywany jest pod okiem szefa kuchni ze świeżych produktów, bezpośrednio przed podaniem, co sprawia, że posiłki mają niepowtarzalny smak i wspaniały aromat.
Kuchnia Zajazdu oferuje szeroki wachlarz dań, przekąsek i deserów, gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy nadzieję, iż nasza kuchnia zadowoli nawet najbardziej wytrawnych smakoszy.

INFRASTRUKTURA

Nowoczesna infrastruktura

W Zajeździe Nadrzecze dbamy nie tylko o komfort i relaks naszych gości, ale także o ich aktywność fizyczną. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sportowo rekreacyjnym, które czeka na miłośników aktywności fizycznej również zimą dzięki sztucznej dmuchanej kopule rozpiętej nad naszym boiskiem w sezonie zimowym. Ta nowoczesna konstrukcja umożliwia przeprowadzanie treningów niezależnie od warunków atmosferycznych, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

OFERTA

Kompleksowa oferta

Jeżeli chcą Państwo najeść się do syta oraz skosztować dobrze doprawionych potraw, spróbować nowych smaków, jak również przypomnieć sobie jedzenie naszych Babć, to zapraszamy do odwiedzin.
Nasi kucharze przyrządzają wiele potraw na bieżąco, dlatego zapewniamy Państwu świeże i soczyste jadło. Dlatego też, czasem pomimo wydłużającego się czasu oczekiwania, smak naszych dań wynagradza czas jego przygotowania.

OKOLICA

Nie tylko Zajazd!

Stąd też, mogą Państwo w prosty i szybki sposób przemieścić się do wybranych atrakcji turystycznych jakie zapewniają tereny. Nasz personel służy w tej kwestii pomocą i chętnie polecamy znane rekreacje takie jak kajaki, kąpieliska „STAWY ECHO”, okoliczne naturalne kąpieliska a także spacery na łonie natury.

NASZE SOCIALMEDIA

Obserwuj Nas